top of page

Школярі 6 - 11 класи

English Foundations - це крок до мовного успіху учнів 6-8 класів.

 

У програмі English Foundations я пропоную учням 6-8-го класу можливість не тільки покращити їх знання та навички з англійської мови, але й сформувати базові навички для академічного навчання.

Моя мета - допомогти учням стати впевненими та мотивованими у своїй мовній подорожі, а також підготувати їх для успішного майбутнього навчання у провідних ВУЗах світу.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ДЛЯ 6 - 8 класів

Розширення мовних основ

Учні активно працюватимуть над вдосконаленням граматики, лексики та навичок усного та писемного використання англійської мови.

Розвиток комунікативних навичок

Я створюю цікаві та інтерактивні заняття, де учні отримують можливість висловлювати свої думки, аргументувати та вести обговорення. Це сприяє їх активній участі в класних дискусіях та академічних проектах.

Підготовка до майбутнього навчання

У програмі я надаю учням навички, необхідні для успішного розвитку у більш складних академічних процесах, таких як аналіз текстів, письмо наукових робіт та ведення досліджень.

ENGLISH ADVANCEMENT - програма вдосконалення англійської мови  для учнів 9-11 класів.

Програма розроблена спеціально для учнів 9-10 класів. Ця програма надає учням цілий ряд переваг і допомагає їм розкрити свій потенціал у вивченні англійської мови. В 11 класі учні навчаються за програмою підготовки до НМТ з англійської мови. Є можливість також підготуватися до складання академічного іспиту IELTS

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ENGLISH ADVANCEMENT

Розвиток мовних навичок

Учні активно практикують розуміння англійської мови у різних контекстах, вдосконалюють свої навички читання, письма, аудіювання та говоріння.

Академічна підготовка

Програма спрямована на формування базових навичок, які допоможуть учням підготувати потужну базу для складання державного іспиту у 11 класі. Вони отримують необхідний лексичний запас, граматичні правила та вміння, необхідні для тестових завдань. У 11 класі учні навчаються за програмою підготовки до іспиту НМТ. Також є можливість підготовки до іспиту IELTS, якщо ви вирішите вступати до англовмовних ВНЗ закордоном.

Впевненість у спілкуванні

Учні отримують можливість взаємодіяти з викладачем та однокласниками, що сприяє підвищенню рівня комунікативних навичок та збільшує їх впевненість у спілкуванні англійською мовою.

Інтеграція зі світовими стандартами.

Учні вже на цьому етапі отримують можливість побудувати своє навчання згідно зі стандартами міжнародної освіти, що підготовить їх до подальшого навчання в університетах.

З програмою English Advancement ваші діти матимуть відмінну підготовку до майбутнього державного іспиту у 11 класі, розвинуть важливі мовні навички та знання, і матимуть упевненість у своїх можливостях для успіху в академічному середовищі та майбутньому житті. 

 

Учні 9-11 класів мають унікальну можливість вступити до канадської або американської онлайн шкіл, де вони зможуть одночасно отримати диплом про повну середню освіту міжнародного зразка та проходити регулярні заняття в українській школі. В рамках цієї програми я забезпечую регулярні онлайн заняття та професійний супровід, де ми разом вивчаємо мову та літературу та інші предмети.

ТРИВАЛІСТЬ І ВАРТІСТЬ УРОКІВ

6-8 КЛАСИ - 60 хв. - 250 грн/ урок
9 - 11 КЛАСИ - 80 хв. - 300 грн/ урок
Групи проходять двічі на тиждень після школи на платформі Zoom.


Використовую провідні комунікативні методики видавництва Pearson Longman, Cambridge, Oxford, а також інтерактивні платформи для вивчення англійської в ігровому форматі. Учні активно практикують розуміння англійської мови у різних контекстах, вдосконалюють свої навички читання, письма, аудіювання та говоріння.

Приєднуйтесь сьогодні і разом ми здійснимо крок до майбутнього успіху учнів!

5231044_transparent.png

Зв'яжіться зі мною!

Заповніть форму

Дякую!

bottom of page