top of page

Підготовка до ЗНО/НМТ

Річна комплексна програма з підготовки до НМТ включає розбір основних тактик та стратегій для 3 основних типів завдань та розвитку лексики та граматики на належному рівні. На моїх заняттях учні отримають не лише необхідні знання та навички для успішного складання НМТ, але й цікаві та інтерактивні матеріали на уроках. Моя методика підготовки базується на поєднанні традиційних технік з сучасними підходами до навчання. За допомогою різноманітних активних вправ, ігор та дискусій, я створюю стимулюючу атмосферу, що сприяє активній участі та глибокому засвоєнню матеріалу.

Моя перевірена програма підготовки охоплює всі аспекти, які потрібні для успішного складання НМТ. Використовуючи цільово спрямовані вправи, я допомагаю засвоїти граматику, лексику та навички, необхідні для впевненого виконання завдань тесту з вибором однієї відповіді, встановлення відповідностей та заповнення пропусків у тексті.

 

Необхідною складовою підготовки до НМТ є також практика із розв'язуванням схожих завдань попередніх років з ЗНО. Я надаю вам доступ до зразкових тестів, інтерактивних вправ та корисних ресурсів, що допоможуть вам побудувати стратегію тестування та збільшити вашу впевненість на екзамені.

Результати моїх учнів свідчать про успішну підготовку та досягнення високих балів на НМТ. Я готовий допомогти вам досягти вашої меи. Запишіться на мої заняття вже сьогодні та почніть свій шлях до успіху на Національному Мультитесті з англійської мови!

5231044_transparent.png

Зв'яжіться зі мною!

Заповніть форму

Дякую!

bottom of page