top of page

Віталій Кузьменков

Я викладаю англійську мову 17 років як в  групах,  так і  індивідуально. Мій досвід включає навчання дітей та дорослих. Я навчаю загальній та діловій англійській мові, проводжу уроки з академічної англійської для старшокласників, готую до іспитів IELTS, FCE, CAE, CPE. Маю міжнародні сертифікати з методики викладання та мовні сертифікати, що підтверджують моє володіння англійською на рівні С2: IELTS 8.5, CPE grade C. 

Я вивчав англійську та китайську мови, а також зарубіжну літературу в Київському національному лінгвістичному університеті. Вже на 5-му курсі я працював вчителем англійської та китайської мов в Київській гімназії східних мов №1. 

Після закінчення практики в гімназії, пройшовши успішно співбесіду до компанії ABC Group of Companies, почав викладати ділову англійську для корпоративних клієнтів. Набувши досвіду у викладанні бізнес-англійської, я розробив та впровадив тренінги з ефективної ділової комунікації для корпоративних клієнтів Metro Cash&Carry, BOSCH, Philips, Raiffeisen Bank Aval. 

Після 5 років роботи в компанії, я звільнився, щоб заснувати свій дитячий садок з поглибленим вивченням англійської мови в спеціально створеному дидактичному та ігровому середовищі. Я обрав формат home schooling. Цей період був насичений незабутніми моментами дитячої радості та успіхів у їхньому зрозстанні.

З часом у мене з'явився інтерес до академічного навчання, зокрема викладання академічної англійської для підлітків, які мріють вступити до закордонних ВНЗ. Зайняв посаду старшого викладача, а через рік став директором компанії Study Academy. Разом з командою ми розробляли концепцію академії з нуля і відкривали нові філії в Києві. Це був час надзвичайної активності та творчої реалізації. Однак, серед усього цього, я зрозумів, що найбільше мені не вистачало уроків та емоційного контакту зі студентами.Тому я прийняв рішення повернутися до викладання на програмах, які ми розробляли. Я готував до міжнародного іспиту IELTS, проводив заняття з мови та літератури для 9-11 класів в канадській онлайн школі, працював на програмах з академічної підготовки до навчання студентів у американській та канадській школах.

Паралельно я навчався новим підходам у методиці (TEFL/TESOL 150 годин, London, UK) та проходив навчання в університетах Кембридж та Оксфорд з академічної грамотності, теорії літератури та критичного аналізу художніх текстів. Також я успішно склав два мовні іспити IELTS та CPE, що відповідає рівню володіння мовою на рівні proficient.

Зараз я пропоную онлайн заняття для груп та індивідуальних учнів. Мій спектр програм включає загальну англійську на всіх рівнях, бізнес-англійську, бізнес тренінги з ділової комунікації, підготовку до іспиту IELTS, підготовку до іспитів НМТ (ЗНО), а також навчання в канадській онлайн школі для отримання учнями подвійного сертифіката українського та канадського зразків.

 

Запрошую всіх, хто бажає вивчити англійську мову, реєструватися на мої заняття. Розкрий свій потенціал у світі англійської мови разом зі мною!

Мої досягнення та сертифікати

Бути вчителем - це, перш за все, постійний саморозвиток та надбання нових знань та навичок, якими я із задоволення ділюся зі своїми учнями на заняттях. Нижче деякі мої сертифікати з методики викладання та підтвердження мовного рівня C2.

TEFL / TESOL

Міжнародний сертифікат з методики викладання, Лондон, 150 годин

IELTS

Мовний іспит IELTS
Академічний модуль: 8.5

CPE

Мовний іспит CPE
Рівень C2
Literacy certificate Oxford.jpg

Academic Literacy

Сертифікат з академічної грамотності, університет Оксфорд
ielts certif cambridge.jpg

How to teach IELTS

Міжнародний сертифікат з методики викладання IELTS,
університет Кембридж
critical reading Oxford.jpg

Critical Reading

Сертифікат з критичного аналізу літературних творів,
університет Оксфорд
bottom of page