top of page

Загальна англійська

Загальна англійська в групах або індивідуально від початкового до просунутого рівнів. Моя мета - допомогти вам досягти впевненості та високого рівня володіння англійською мовою. В моїй програмі навчання використовую різноманітні методи та підходи, щоб забезпечити ефективне та цікаве навчання.

Один з моїх основних принципів - інтерактивність. Під час наших занять ви будете активно займатися практичними вправами, розмовляти, розвивати навички аудіювання, читати та писати на англійській мові. Це допоможе вам швидше засвоїти нові знання та навички і застосовувати їх у реальних ситуаціях. Я використовую матеріали Cambridge University Press, Oxford, Longman, Pearson, які зарекомендували себе як комплексні навчальні програми та базуються на комунікативній методиці.

 

Ви можете вибрати навчання у невеликих групах або індивідуальні заняття, залежно від ваших особистих потреб. Групові заняття дозволять вам взаємодіяти з іншими учасниками, обговорювати теми та вдосконалювати свої навички в спілкуванні. Індивідуальні заняття ж дадуть вам можливість сконцентруватися на вашому особистому прогресі, де ми розробляємо індивідуальну програму навчання.

Ми будемо працювати над розширенням вашого словникового запасу, покращенням граматичних навичок, розвитком навичок читання, аудіювання, письма та усного спілкування. Ви будете вивчати практичні та корисні матеріали, що дозволять вам застосовувати вашу англійську мову у різних ситуаціях життя та роботи.

Не втрачайте часу, давайте разом рухатися до вашої мети. Реєструйтесь на мої заняття та розкрийте свій потенціал у володінні англійською мовою. Результати не змусять себе чекати, а ви будете раді ставати все більш впевненими у спілкуванні англійською.

5231044_transparent.png

Зв'яжіться зі мною!

Заповніть форму

Дякую!

bottom of page